SEZONI I RI 2021

#NDËRTOJMËSËBASHKU

Ceresit logo

PROGRAMI I BESNIKËRISË 2021

VËREJTJE: Fotografitë e dhuratave mund të ndryshojnë minimalisht.

RUBI Makinë për prerjen e pllakave
TP-125 S

- Rubi 11973 TP - 125 S / A-10% i projektuar për prerje intenzive të të gjitha llojeve të qeramikës

- I përshtatshëm për prerjen e pllakave prej porcelani. Perçuesi rezistent ndaj konsumit siguron jetëgjatësinë e veglës. Prerësit TP-S veprojnë duke shtyrë përpara, kurse doreza ergonomike me çelës me presion deri në 1.000 kg lejon prerjen e shpejtë të pllakave me një trashësi prej 5 deri në 20 mm.

- Matës rrotullues me bosht qendror të rrotullimit për matje të saktë të prerjeve këndore.

- Gjatësia e prerjes - 125 cm

- Madhësia e pllakave gjatë prerjes në mënyrë diagonale - 85x85 cm

- Lartësia e prerjes - 5-20 cm

- Fuqia e shtypjes: 1.000 kg

SMART TV LED FUEGO 32"
32EL610 ANDT

- Diagonale ("): 81.28cm (32")

- Rezolucioni: 1280 720

- 60Hz CMP

- AndroidTV

- 2xHDMI, 1xUSB

- DVB-T / C / T2

- Wi-Fi i integruar

- Forma e ekranit: Ekran i sheshtë

- Lloji HD: HD

- Teknologjia e ekranit: LED

MAKITA Shpuese goditjeje elektropneumatike - çekiç HR2470

- 3 mënyra funksionimi - vetëm rrotullimi, rrotullimi i goditjes, vetëm goditja

- Bashkimi rrëshqitës: Shpuesja ndalet për të mbrojtur përdoruesin dhe mekanizmin që të mos harrojë aksidentalisht mjetin e shpimit

- Parakolp i madh për të mbrojtur mjetin nga gërvishtjet dhe për të rritur manovrueshmërinë


- Konsumi fuqia: 780 W

- Shpejtësia e papunësisë: 0 - 1,150 min-1

- Rrahje në minutë: 0 - 4,500 min-1

- Energjia e ndikimit: 2.4 J

- Përmasat (Gj x L x H): 370 x 84 x 214 mm

- Pesha: 3,1 kg

RUBI Mikser
RUBIMIX-9N PLUS 30V 5060HZ

- Motor i fuqishëm 1800W për kapacitet më të madh përzierjeje dhe besueshmëri më të madhe

- Zëvendësim i shpejtë dhe i lehtë i furçave

- Dorezë e re e përmirësuar

- Komoditeti dhe stabiliteti

- Kutia e shpejtësisë me dy shpejtësi dhe lidhësja progresive (rregullimi R.P.M.) për optimizim kur përzihet ndonjë material

- Për ngjitëset e çimentos, rrëshirat, bojërat dhe materialet e tjera

- mix mikser maksimal: 160 mm

- Lidhje e drejtpërdrejtë për mikserin e filetuar M14

- Rregullatori elektrik (1.0-450 o / min / 2.0-780 o / min). Ø vozitje maksimale 160 mm

- Buton sigurie për të parandaluar fillimin e papritur

RUBI Mbajtëse dyshe vakumi për pllaka

Me vlerësimin dhe praninë e shtuar të pllakave të formatit të madh, përdorimi i mbajtësve të vakumit po rritet.

Formatet e pllakave po rriten, dhe kështu përdorimi i mbajtësve të vakumit si një mjet ndihmës po fiton më shumë rëndësi.

- Përforcim metalik në bazë për rezistencë më të mirë në konsum

- Trupi i aluminit i mbushur

- ROBILITETI MË I MADH

- Përshtatet në të gjitha sipërfaqet

MAKITA Zmerilues me bërthamë diamanti me diameter sipas zgjedhjes suaj Ø 40 ose 60

- Kurorë me diamant të bashkuar me vakum për zmerilim këndor

- Për zmerilim këndor me fije M14

- Kurora me diamant të bashkuar me vakum ka diamante me cilësi të lartë në buzë, kjo procedurë e bashkimit të materialeve siguron një lidhje që është dukshëm më e fortë se metodat alternative


- Diametri: Ø40 mm ose Ø60 mm

- Fije: M14 mm

- Shpejtësia maksimale: 12,000 min-1

FF GROUP Pastrues i presionit të lartë HPW 100 Easy

Presioni maksimal: 100 bar

Rrjedha nominale: 330L / orë

Fuqia e vlerësuar e hyrjes: 1.400W

Klasa e mbrojtjes: II

Shkalla e mbrojtjes: IPX5

Materiali i pompës: Alumini

Pesha: 5,8 kg


Pjesë shtesë:

- zorrë me presion të lartë prej 5 m

- dorezë me zgjatim

- rezervuar detergjent

- mundësi për rregullimin e avionit të llakut

- pistoletë me këmbëz

Altoparlant Bluetooth JBL GO 3

Altoparlant VT

I papërshkueshëm nga uji

Bluetooth v5.1

Bateria: 5 orë

Vlerësimi i daljes: 4.2 W

MAKITA Përzierëse elektrike me kënd GA5030

Fuqia: 720 W

Rrotullimet prej: 11,000 rpm

Vrima e diskut: 22.23 mm

Diametri i rrotës bluarëse: 125 mm

Fuqia e zërit të zhurmës: 96 dB (A)

Dridhjet bluarëse: 8,5 m / s2

Përmasat: 266 x 138 x 103 mm

Madhësia e plantacionit: M14

Pesha: 1,8 kg

Set i CERESIT
(Jelek, bluzë dhe kapelë)

- Jelek Ceresit: dy xhepa dore, një xhep i sipërm, mbushje e lehtë brenda

- Kapelë Ceresit: 6 panele, mbrojtëse, pambuk, i lehtë, i zi

- Bluzë Ceresit: e bardhë, 100% pambuk, 150g

MULTI STYLER FUEGO RFC-1351 5in1

Krehër i veçantë për gjatësi të ndryshme të prerjes

Gjatësitë e prerjeve nga 3 mm në 12 mm

Pastrohet lehtë

Ekran LCD

Treguesi

Karikimi: 8 orë

Koha e punës: 45 min

Kabëll USB, furçë pastrimi

Hyrja e adapterit AC 3V 600mA

Tensioni: 100-240V - 50 / 60Hz

CERESIT Xhaketë dimri

Zgjedhja perfekte për tu ngrohur. Përballoni dimrin me një stil unik. Jaka e saj e lartë, kapaku i lëvizshëm dhe xhepat e brendshëm dhe të jashtëm e bëjnë këtë dizajn një nga më të njohurit.

- Kapelë e palosur dhe e lëvizshme

- Xhepat e jashtëm me zinxhir

- Dy xhepa brenda

- Pranga të rregullueshme me rripa

RUBI
Mbrojtës gjuri

- Dizajn ergonomik

- Komoditet profesional dhe i lartë

- Dizajni i tyre kombinon përdorimin e materialeve të ngurta, të përshtatura për përdoruesit

- Siguron mbrojtje të lartë të gjunjëve përmes xhelit silikon të vendosur brenda

- Parandalon lodhjen e ligamenteve dhe tetivave

RUBI Darë për qeramikë

Darë për qeramikë RUBI janë një zgjidhje themelore për rregullimin e pjesëve të pllakave keramike, veçanërisht për gurin e qelqit. Ata kanë dy maja me buzë jashtëzakonisht të forta. Ato janë të dizajnuara posaçërisht në mënyrë që majat të mos vijnë kurrë në kontakt me njëra-tjetrën. Falë kësaj, afati i ruajtjes është shumë më i gjatë.

SET mistri gome + sfungjer për fuga + pistoletë silikoni

- mistri gome me dorezë për fuga

- sfungjer me dorezë pllake

- pistoletë silikoni

CERESIT Kostum

- Poliester 65%

- Pambuk 35%

- 240 gr